Bona Mater

mój blog

Rodzina

Kilka najlepszych pomysłów na Dzień Matki

Zafunduj swojej mamie wyjątkowy dzień, który oboje pokochacie! Nie martw się, jeśli potrzebujesz inspiracji do pomysłów na Dzień Matki, jesteś we właściwym miejscu. Chociaż wszyscy jesteśmy za prezentami na Dzień Matki, czasami zafundowanie swojej mamie jednodniowego wyjścia jest najlepszym prezentem ze wszystkich. Te wspomnienia pozostaną z nią na długo i na pewno doceni jakość jeden na jeden.

Przygotowaliśmy zestaw wyjątkowych przeżyć na Dzień Matki, abyś niezależnie od miejsca pobytu w Wielkiej Brytanii mógł zapewnić mamie wspaniały dzień na świeżym powietrzu. Lub, jeśli jesteś mamą, która potrzebuje leczenia, możesz dać drugiej połówce wskazówkę, że jest to prezent na Dzień Matki, którego naprawdę potrzebujesz.

Od popołudniowej herbaty w historycznym domu National Trust po lekcje gotowania i smakołyki w spa — mamy wspaniałe doświadczenia na każdą kieszeń. Wszystko co musisz zrobić? Podnieś stopy i zarezerwuj jeden…

Ciesz się spa i kursem gotowania

Zrelaksuj się, odbuduj i ożyj w ciągu dnia w oszałamiającej posiadłości Daylesford w Cotswolds, aby uzyskać najlepszą ucztę. Będziesz cieszyć się poranną sesją jogi, a następnie lekcją gotowania i lunchem w Szkole Gotowania. Następnie czas na rozpieszczanie i masaż w wykwintnym Bamford Wellness Spa. Czy my też możemy przyjść?

Podaruj mamie bilety do teatru i kolację we dwoje

Udaj się na West End na olśniewającą noc z teatrem muzycznym i kolacją dla dwojga. Możesz wybierać spośród 20 spektakli, od 9 do 5, od Mamma Mia po Les Miserables i Phantom of the Opera, a także cieszyć się zabawą przed teatrem podczas kolacji w pięciu restauracjach Covent Garden.

Chwyć popcorn w kinie

Czy twoja mama jest bardziej ładną kobietą , maniakiem notebooka , czy śniadaniem u wielbiciela Tiffany’ego ? To piękne kino ma wiele klasyków do wyboru, pokazywanych w jednej z ostatnich sal balowych w Londynie z lat 50. XX wieku. Podaj popcorn…